Nie daj się zaskoczyć na drodze!

BĄDŹ BEZPIECZNY Z NAMI

UBEZPIECZ

Pojazd

Masz samochód, motocykl, quada, elektryczną hulajnogę? Zadbaj o zabezpieczenie siebie, pojazdu, pasażera czy osoby postronnej przed nieprzewidzianymi zdarzeniami.

  • Ubezpieczenie OC – ochrona w przypadku szkód wyrządzonych przez Ciebie innym osobom. Jest to ubezpieczenie obowiązkowe, a jego brak podlega dotkliwej karze finansowej.
  • Ubezpieczenie AC – zabezpieczenie w przypadku uszkodzenia lub utraty pojazdu. Możliwe jest również ubezpieczenie posiadanego wyposażenia dodatkowego w pojeździe.
  • Ubezpieczenie ASSISTANCE – gwarancja pomocy w przypadku awarii lub uszkodzenia pojazdu. Holowanie, samochód zastępczy, hotel czy dowóz paliwa, to tylko niektóre z opcji dostępnych w tym ubezpieczeniu.
  • Ubezpieczenie NNW – ochrona dla kierowcy i pasażerów przed  następstwami nieszczęśliwych wypadków. Dotyczy uszkodzenia ciała, uszczerbku na zdrowiu, śmierci kierującego pojazdem lub pasażerów.
  • Ubezpieczenie szyb – zabezpieczenie przed kosztami naprawy zniszczonej szyby. Co ważne, w przypadku takiej szkody nie dochodzi do utraty  zniżek za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia AC.
  • Ubezpieczenie opon – zapewnienie szybkiej pomocy przy wymianie koła na terenie całej Polski, a jeżeli to konieczne, to odholowanie samochodu do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego.

Skontaktuj się z naszym agentem!

U nas nie ma pytań, których nie można zadać!
Jesteśmy tutaj, aby doradzić, pomóc i poprowadzić klienta przez cały proces zakupu ubezpieczenia.

KONTAKT

Zapytaj o szczegóły

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażenie zgody
Scroll to Top