Ryzyko pod kontrolą

BĄDŹ BEZPIECZNY Z NAMI

KIM JESTEŚMY?

CFU AKME

Na polskim rynku usług ubezpieczeniowych działamy już od 1994 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy wszystkie merytoryczne wady i zalety produktów oferowanych przez blisko 60 towarzystw ubezpieczeniowych. Rozumiemy, że nasi klienci nie chcą tracić czasu na czytanie zawiłych klauzul, wyłączeń i porównywanie ofert.

Chętnie dzielimy się fachową wiedzą, skutecznie oszczędzając czas i pieniądze naszych odbiorców. Dzięki nowoczesnym technologiom, oprócz terenu województwa mazowieckiego, z dużymi sukcesami skutecznie działamy również na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców.

Działamy zgodnie z przepisami określonymi w Ustawie z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń, która obowiązuje od 1 października 2018 roku. Nasza polisa od odpowiedzialności cywilnej opiewa na sumę gwarancyjną w wysokości 1,9 mln EURO.

FIRMA

Kamienie milowe

1994 r

Założenie firmy przez Panią Urszulę Regulską

1998 r

Pierwsze 1 000 klientów

2005 r

Zaufało nam już ponad 10 000 klientów

2010 r

Pełna digitalizacja firmy

2019 r

300 mln zł przypisu składki

NASZ

Zespoł

Przez lata wspólnej pracy zbudowaliśmy zespół, dla którego praca jest pasją. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie ubezpieczeń, a posiadaną wiedzę rozwija i umiejętnie wykorzystuje do pomocy klientom. Rzetelność, profesjonalizm i otwartość to cechy, które opisują nasze codzienne funkcjonowanie. Za solidną pracę jesteśmy bardzo często wyróżniani przez praktycznie wszystkie towarzystwa, z którymi współpracujemy.

CFU AKME

Jak działamy?

W centrum naszej uwagi jest zawsze klient.

Ubezpieczenie życia, zdrowia, domu, samochodu czy firmy to odpowiedzialne zadanie. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów. Starannie i skrupulatnie dobieramy najbardziej korzystną ofertę ubezpieczeniową.

Skontaktuj się z naszym agentem!

U nas nie ma pytań, których nie można zadać!
Jesteśmy tutaj, aby doradzić, pomóc i poprowadzić klienta przez cały proces zakupu ubezpieczenia.

KONTAKT

Zapytaj o szczegóły

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wyrażenie zgody
Scroll to Top